Våre terapeuter

 

aktifys_ingvild.jpg

Ingvild Kroksrud
Fysioterapeut og daglig leder
22 76 38 58 / 
90 60 76 12
ingvild.kroksrud@aktifys.nhn.no

Ingvild har vært autorisert fysioterapeut siden 1980 og akupunktør (NFKA) siden 1991. Ingvild er også medeier og styremedlem i Aktifys AS.

Mats Wiheden
Manuellterapeut / Primærkontakt  
22 76 38 51 / 92 42 83 99
mats.wiheden@aktifys.nhn.no

Mats har vært autorisert fysioterapeut siden 1978, spesialist i manuellterapi siden 1995 og primærkontakt siden 2005. Mats er også grunnleggeren, medeier og styremedlem i Aktifys AS.

aktifys-thor

Thor Bye
Manuellterapeut / Primærkontakt
22 76 38 54 / 91 32 57 97
thor.bye@aktifys.nhn.no

Thor har vært autorisert fysioterapeut siden 1978, spesialist i manuellterapi siden 2003 og primærkontakt siden 2005. Thor er også medeier og styremedlem i Aktifys AS.

 
aktifys-elin

Elin Cesilie Loftesnes-Aas
Manuellterapeut / Primærkontakt
22 76 38 56 / 91 11 51 66
elin.l-aas@aktifys.nhn.no

Elin har vært autorisert fysioterapeut siden 2006, manuellterapeut siden 2008 og primærkontakt siden 2009.

aktifys-benedikte

Benedikte Linge
Manuellterapeut / Primærkontakt
22 76 38 52 / 46 97 03 47
benedikte.linge@aktifys.nhn.no

Benedikte har vært autorisert fysioterapeut siden 2010, manuellterapeut siden 2014 og primærkontakt siden 2014.

static1.squarespace.jpg

Elisabeth Bartholomé-van Hulten
Fysioterapeut
45 06 22 08 elisabeth.bartholome@aktifys.nhn.no

Elisabeth har vært autorisert fysioterapeut siden 2005.

 
static1.squarespace-1.jpg

Ole Martin Langvoll
Fysioterapeut
22 76 38 60 / 91 39 06 54
olemartin.langvoll@aktifys.nhn.no

Ole Martin har vært autorisert fysioterapeut siden 1997, og er også pilates- og yogaintsruktør, samt personlig trener.

static1.squarespace-1.jpg

Magnus Duus Dahl
Fysioterapeut / Ultralyddiagnostikk / Masterstudent i idrettsfysioterapi
22 76 38 59 / 97 50 79 49
magnus.dahl@aktifys.nhn.no

Magnus har vært autorisert fysioterapeut siden 2015, og er også personlig trener og sertifisert innen ultralyd av muskel og skjelett.

Erik Ekevik
Fysioterapeut / Masterstudent i klinisk nevrologisk fysioterapi
40 22 42 89
erik.ekevik@aktifys.nhn.no

Erik har vært autorisert fysioterapeut siden 2015, og tar en master med en  spesialisering i neurologisk fysioterapi.